REFERENCE


Díky Honzovi jsem zjistila svůj asi největší problém, proč mi nejde zhubnout - nevyváženost stravy a nadměrné porce.

 Ukázal mi, že nemusím držet nějaké drastické diety, aby šla kila lehce dolu i bez jojo efektu, a dokázal mi sestavit jídelníček přesně podle toho, co mi chutná a na co jsem zvyklá. 

Kdykoliv jsem si s něčím nevěděla rady, vždy mi dokázal poradit a i se sám zajímal, jestli se cítím lépe nebo zda je potřeba něco v jídelníčku změnit. Honza je rozhodně člověk na svém místě a já ho mohu jedině doporučit.

Dáda Maršíková

Studentka


S Honzou jsem navázal spolupráci nejen na základě jeho příspěvků, ale i na základě našeho dlouhodobého působení ve stejném týmu, takže jsem už mohl vědět, do čeho jdu.

 S Honzou jsme se dohodli na jídelníčku a tréninku, jejichž cílem bylo zhubnout. Jídelníček byl skvěle nastaven. Mohl jsem kombinovat mnoho jídel a byl celkově velmi pestrý.

 S tréninkovým plánem taky nebyl problém, všechny cviky se mnou Honza prodiskutoval a vysvětlil. V případě dotazů hned přispěchal s vysvětlením i radou.

 Cílem naší spolupráce bylo zhubnutí, a to se povedlo. Zredukoval jsem váhu o 7 kilo a cítím se skvěle. 

Takže pokud bude někdo potřebovat pomoc se svým tréninkem, upravit jídelníček, nebo se jen poradit v této oblasti, tak můžu Honzu jen doporučit! 

Štěpán Partyngl

Trenér, student

Dostal jsem jídelníček na míru, pokud mi něco nevyhovovalo stačilo jen napsat a problém jsem vyřešili. 

Hlad jsem měl jen prvních 14 dní protože jsem byl zvyklý jíst mnohem větší porce. Díky dietě a cvičebnímu plánu, o který jsem si taky řekl, jsem zhubnul 4kg za měsíc a půl a jsem spokojený:)

Lukáš Vašek

Basketbalista

S Honzou jsem začal spolupracovat hlavně proto, že je to baskeťák. Líbí se mi, že se neustále vzdělává a drží krok s novými trendy ve stravování i cvičení. 

 Za dva měsíce spolupráce mám dole 4kg váhy. Zesílily mi ruce, zpevnil jsem břicho i prsa. Přesně to, co jsem chtěl. 

 Honza se mi neustále věnoval a dával mi rady ohledně stravy i cvičení. Spolupráci s ním hodnotím velmi pozitivně a rozhodně ji vřele doporučuji!

Martin Dudi

Trenér basketbalu

Na Honzu jsem se obrátila díky jeho dobrým referencím, a také protože se pohybuje ve stejném prostředí jako já, tedy okolo basketbalu. 

Rozhodla jsem se tak, protože kvůli aktuální pandemické situaci mi z mého denního režimu vypadl pravidelný pohyb. Dohodli jsme se na jídelníčku, jehož cílem byla redukce váhy. Jídelníček mi vyhovuje, pokud jsem potřebovala něco změnit, šlo to bez problému.

 Honza je velice ochotný. Rozhodně hodlám pokračovat ve spolupráci s ním dál. Pokud by se mě někdo zeptal, jestli bych Honzu doporučila jako poradce pro tvorbu jídelníčku, určitě bych řekla ano. 

Klára Buňková

Hračka basketbalu, rozhodčí a trenérka