JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE?

1. ÚVODNÍ KONZULTACE

Úvodní konzultace je bezplatná. Ta může proběhnout prostřednictvím telefonu, či osobního setkání. Při této příležitosti mi sdělíte jaké jsou Vaše cíle a nastíníme si, jakým směrem by se naše budoucí spolupráce ubírala. 

2. DIAGNOSTIKA POHYBOVÉHO APARÁTU

Zde už se jedná o úvodní setkání v posilovně. Jednoduchými testy na zkrácené a oslabené svaly zhodnotím, v jakém stavu je Váš pohybový aparát. Na základě tohoto testování vytvořím tréninkový program, který Vás dovede k Vašemu cíli. Součástí diagnostiky je také měření tělesných proporcí.

3. TRÉNINKY

Samotné tréninky pod mým vedením jsou členěné na 60 minut. Skladba tréninkové jednotky je značně individuální. Nicméně struktura vypadá vždy následovně: rozcvičení, hlavní část a zklidnění organismu. 

4. ONLINE KONZULTACE

Při zakoupení služby osobních tréninků Vám budu k dispozici i v online prostředí. To znamená, že se na mě můžete kdykoliv obrátit, s jakýmkoliv dotazem.

5. VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Uvědomuji si, jak moc důležité správně se stravovat je. Z tohoto důvodu je součástí mých všech služeb výživové poradenství. Charakter tohoto poradenství je značně individuální a je závislý na tom, jaký je Váš cíl a stav Vašich stravovacích návyků. Může se tedy jednat o drobnou úpravu Vašich návyků, ale také o kompletní "překopání."


O MNĚ

Jmenuji se Jan Král a jsem kondiční trenér.

Kondičnímu tréninku se věnuji více než 5 let. V současné době mám dokončeno bakalářské studium na ZČU - Pedagogická fakulta (Tělesná výchova a sport, výchova ke zdraví).

Jako osobní trenér působím ve Fitness Galerie Slovany v Plzni. Zároveň jsem se staral o extraligové hráče basketbalu v klubu BK Lokomotiva Plzeň, kde již po 5 letech nepůsobím. Zkušenosti mám také s trénováním české basketbalové reprezentace U18. 

V mých trénincích se zaměřuji na rozvoj celkové kondice nejen u sportovců. Mým klientům pomáhám s odstranění bolesti zad, kolen, s hubnutím,... - pomáhám jim cítit se lépe ve svém těle.

Zakládám si na spolupráci nejen při tréninku v posilovně, ale také mimo trénink. Tím je myšlena pomoc s vytvořením si správných stravovacích návyků, návyků vedoucích k vyšší pracovní efektivitě a také těch, které působí na psychické zdraví.

Pokud se Vám tento přístup zamlouvá, kontaktujte mě. Následně si domluvíme datum a čas bezplatné úvodní konzultace, ve které zjistíme, zda-li bude naše možná budoucí spolupráce vhodná pro obě strany.


instagram.com/coach.jankral
email@kralhonza.cz
+420735085504

PROČ TRÉNOVAT SE MNOU?

Vím co dělám

Kvalita mých služeb je pro mě na prvním místě. Z tohoto důvodu kombinuji praxi s neustálým studiem nových poznatků.

Know-how

Vědomosti získávám díky studiu na vysoké škole (ZČU - Tělovýchova a sport) a odborných kurzech/seminářích.

Individuální přístup

Individualizace je pro mě klíč k úspěchu. Z tohoto důvodu přizpůsobím trénink a přístup přímo pro Vaši osobu.

Otevřená mysl

Neustále sleduji nové trendy a studie, které se snažím převádět do praxe. 

Spolehlivost

Na tréninky chodím vždy včas a 100% připraven. Co si domluvíme, to platí.

Offline a online

Mé služby mají přesah i do online prostředí. Z tohoto důvodu spolu budeme konzultovat problémy i z pohodlí domova.

CHCI BEZPLATNOU KONZULTACI!

PŘEMĚNY KLIENTŮ

MÁM ZÁJEM!