.

O MNĚ:

O PROGRAMU

"Tento program je určen pro lidi, kteří chtějí využívat služeb trenéra z pohodlí domova. Nejedná se o žádnou jednorázovou službu, nýbrž o propracovaný a efektivní program, který Vás dovede k Vašemu cíli!"

Proč je program tak jedinečný?

Trenérů, kteří nabízejí jednorázové tréninkové plány, či stravovací, je celá řada. Cílem mého programu ale není pouze to, aby jste po skončení dosáhli Vašeho cíle, ale abych Vás zároveň edukoval natolik, že již nikdy v budoucnu nebudete potřebovat pomoc trenéra.

Všechno na jednom místě

Už žádné zbytečné hledání informací na internetu. Tento program Vám poskytne ucelenou příručku, ve které se dozvíte všechny potřebné informace, které Vás navedou tím správným směrem.


Proč je program tak efektivní?

Největší výhodu v mém programu vidím v kombinaci edukačních materiálů a individuálního přístupu z mé strany. Každý člověk je jedinečný a potřebuje osobní přístup a na tom si zakládám. Z tohoto důvodu proběhnou během spolupráce 4 koučovací sezení a zároveň bude docházet k prakticky neomezené online podpory prostřednictvím zpráv.

CO VŠE VÁS V PROGRAMU ČEKÁ?

1. Úvodní konzultace - během které si nastavíme Vaše cíle, poznáme se a domluvíme si další postup

2. Diagnostika pohybového aparátu - ta proběhne prostřednictvím videohovoru a bude nám sloužit jako "odrazový můstek" pro tvorbu tréninkového plánu

3. Obdržení stravovacího a tréninkového plánu

4. Koučovací sezení - ty proběhnou 1x/14 dní, v nich se budeme zabývat dotazy, úpravami jednotlivých plánů a dalším průběhem spolupráce

5. Samostudium edukačních materiálů - přístup ke vzdělávacím materiálům obdržíte již na počátku naší spolupráce

REAKCE KLIENTŮ

    NEZÁVAZNÁ KONZULTACE

    Nejste si jisti, zda-li  je pro Vás program vhodný? Vše můžeme probrat na nezávazné konzultaci. Vyplňte formulář níže a já se Vám ozvu! :)